Půjčovna

Milí zákazníci,
aktuálně pracujeme na tvorbě nového webu PŮJČOVNY, který chceme k Vaší spokojenosti uvést co nejdříve. V případě zájmu o zapůjčení dekorací nás neváhejte prozatím kontaktovat e-mailem, přes Facebook nebo Instagram. 
Vaše Svatby Zvesela 

Milí zákazníci,


Moc nás těší, že jste si vybrali naše dekorace či mobiliář pro Vaši svatbu či jinou událost. Pokud jste u nás nenašli, co hledáte, budeme rády za jakékoliv Vaše podněty. Věnujte prosím pár minut Vašeho času na prostudování řádu naší půjčovny, abychom předešly nedorozumění na obou stranách.


Jak funguje objednání:

 1. Vyberte si dekorace, které se Vám líbí.

 2. Napište si jejich čísla a počet kusů (nebo můžete využít tabulku na konci této stránky).

 3. Pošlete nám poptávku (čísla dekorací + počet kusů nebo vyplněnou tabulku) do emailu: svatbyzvesela@gmail.com . Nezapomeňte prosím uvést datum a místo svatby.

 4. Do pár dnů vám potvrdíme emailem dostupnost dekorací a možnosti předání (Brno, Bohunice) / zaslání (kurýrní služby).

 5. Po Vašem odsouhlasení Vám zašleme zálohovou fakturu a po jejím zaplacení je Vaše rezervace závazná.

 6. 14 dnů před termínem Vás budeme kontaktovat ohledně doplatku za půjčovné a potvrdíme, upřesníme předání a vrácení dekorací


Zápůjční řád:

 1. Svatby Zvesela (dále jen pronajímatel) jsou výhradním majitelem všech vystavených dekorací (dále jen zboží).

 2. Zákazník se stává nájemcem zaplacením zálohy za pronájem zboží a zároveň tím stvrzuje souhlas se zápůjčním řádem bez výjimky.

 3. Nájemce bere na vědomí, že zboží může vlivem manipulace nést drobné známky poškození (oděrky), které nemění nic na funkčnosti dekorací.

 4. Nájemce se zavazuje k opatrné a citlivé manipulaci se zbožím, jeho uchováváním (při přepravě a manipulaci) v obalových materiálech.

 5. Nájemce bere na vědomí, že zboží může být před jím vybraným termínem několikrát zapůjčeno, tudíž může dojít k jeho poškození či zničení. V případě nemožnosti využít dekoraci je nájemce neprodleně informován a situace je řešena individuálně.

 6. Vybrané dekorace se nájemci vydávají oproti vratné kauci. Tato se hradí v hotovosti oproti PPD při předání. Nájemce je o výši kauce informován předem a výše je vypočítána na základě počtu a typu dekorací. Kauce je nájemci vrácena zpět při vrácení zboží, v případě, že je bez vad a poškození.

 7. V případě poškození zboží si pronajímatel vyhrazuje právo určit výši ceny s ohledem na stáří věci, její jedinečnost či náročnost při výrobě.

 8. U zboží a služeb bez uvedené ceny je cena kalkulována individuálně na základě poptávky.

 9. V případě využití služby dekorování je za půjčovné za zboží odečtena sleva 30%


Storno podmínky:

 1. Pronajímatel si vyhrazuje právo zvážit storno podmínky individuálně, bez předchozí domluvy jsou storno podmínky uvedeny dále.

 2. V případě odstoupení od smlouvy 7 dní od zaplacení zálohy je storno ZDARMA

 3. V případě odstoupení od smlouvy 30 dnů do pronájmu věci, je storno 50% z již přijaté zálohy.

 4. V případě odstoupení od smlouvy 14 dnů do pronájmu věcí, je storno 100% z již přijaté zálohy.

 5. V případě odstoupení od smlouvy 7 dnů do pronájmu věci, je storno poplatek 100% z celkové ceny pronajatých věcí.


Děkujeme za zapůjčení.