Reference

Moc holkám děkujeme! Holky nám pomáhaly s přípravou svatby a poté i v náš svatební den. Kdykoli jsme měli nějaký dotaz, reagovaly obratem. Byla radost s nimi spolupracovat a svatbu probírat. Doporučujeme

Novákovi

Svatby Zvesela jsme poptali na koordinaci svatebního dne a na zabavení 30 dětí. Holky byly velmi profesionální, milé a je poznat, že mají hromadu zkušeností. Nejen, že plní do puntíku přesně to, co se s nimi domluví, ale jsou v plné pohotovosti kdykoli řešit jakékoli průšvihy, nesrovnalosti i krize. A to dokonce mnohdy ještě před tím, než opravdu přijdou - díky za perfektně nasazený závoj, když nikomu jinému nešel do mého účesu zarazit. A hromadu dalších situací, které jsem neviděla, ale je mi jasné, že díky vám vše šlapalo jak na drátkách. Holky ze Svatby Zvesela doporučuju všem nevěstám, které se ve svůj velký den nechtějí vůbec o nic starat a chtějí si ho se vší parádou užít, jako se to povedlo mně.Díky, holky!

Kovářovi

Mockrát děkujeme šikovným holkám ze Svatby Zvesela!! Výzdoby se holky ujaly se vší parádou, mají mnoho super nápadů a se vším moc rády poradí tolik detailů a drobností jsem si navymýšlela, až jsem se bála, že na to holky nebudou mít během dopoledne dost času. Spletla jsem se, holky s úsměvem připravily místo hostiny, slavobránu, židle, stoly tak krásně, že si všichni hosté chválili, jak moc se jim to líbilo. A já naprosto souhlasím Holky mají půjčovnu s širokou nabídkou věcí a jsem ráda, že mi Kačka poradila mnoho tipů za které zbytečně neutrácet a nekupovat, protože se dají u nich zapůjčit a poslouží takto mnoha dalším nevěstám za zlomek ceny.Jediné čeho lituji, že jsem si holky "nepůjčila" i na koordinaci, věřím, že s nimi by potom ten náš den byl naprosto dokonalý a bez stresu.Jedno velké díky! Jste moc šikovné a budu všude jen a jen doporučovat!

Raptis

Holky jsou jedním slovem BOŽÍ! Postaraly se nám o jmenovky, výzdobu, koordinaci a celkově byly po ruce i pro hosty, kteří se jich mohli zeptat na cokoliv. Určitě by naše svatba nebyla tak krásná, kdyby jsme je neměly. Takže ještě jednou moc děkujeme!!! Budeme všude jen doporučovat.

Dohnalovi

Holky jsou neskutečné! Poradí, pomůžou a jsou i velká podpora! Díky Vám jsme měli krásnou svatbu. Jste úžasné holky a profesionálky. Jde vidět, že to děláte s láskou. Jsme rádi, že jsme vás tam měly. Děkujeme a všem doporučujeme.

Zitovi

Ani nevím jak těmto holkám poděkovat! Bez nich bych byla úplně ztracená a myslím, že naše svatba by ani nebyla. Holky se krásně doplňují a jejich nápady jsou až dechberoucí. Příprava zahrnovala tvorbu oznámení, harmonogramu, zasedacího pořádku, přes výzdobu celého areálů až po organizaci a vlastně vám splní vše co Vám na očích uvidí. Pro svůj den, rozhodně zvolte jejich pomoc! Budeme děkovat ještě dlouho! Takže DĚKUJEME, že jste náš den udělaly nezapomenutelný!

Braunerovi

Holky jsou skvělé! Profesionální (umí věci naplánovat a plán dodrží, vysvětlí, proaktivně nabízí nápady na vyšperkování nebo zefektivnění, jsou zručné, nápadité) a přitom lidské, milé a komunikativní. Náš den by bez vás nebyl takový, děkujeme! 

Krusovi

Díky holkám ze Svatby Zvesela jsme si užili nádhernou svatbu, kterou jsme si dřív nedokázali ani představit. Holky se postaraly o krásnou výzdobu nejen svatebního stanu, ale vlastně všeho, na co si vzpomenete včetně několika detailů, které by mě samotnou vůbec nenapadly. Postaraly se také o hladký průběh naší obří svatby. Bez nich si svatbu vůbec nedovedu představit. Pro mě jsou to #SuperŽeny . Děkujeme!

Kalábovi

Díky Kačence byly přípravy a celá naše svatba krásným obdobím. Před svatbou nám Kačenka pomohla s výběrem svatebního místa, konzultovali jsme společně celkovou organizaci akce a vymysleli výzdobu místa. Díky nepřebernému množství svatebních dekorací, které mají holky k dispozici, stačilo doladit pouze pár detailů. Samotná výzdoba svatby pak perfektně zapadla do rázu místa. V den svatby pak všechno šlo jako po drátkách, hosté věděli, co se zrovna děje, maminky měly nachystané květiny, svíčky se jako zázrakem rozsvítily, dort se krájel kvůli zhoršujícímu se počasí tak akorát než začalo pršet.. Po celou dobu jsem cítila v Kačce obrovskou oporu a nemusela se vůbec strachovat, že by něco nedopadlo podle plánu. Svatba tak nebyla jen nádherným zážitkem pro nás, ale pro všechny naše hosty a budeme na ni moc rádi vzpomínat.

Trágeovi

Během 72 hodin proměnit špinavý hangár plný letadel v dokonalou leteckou svatbu a zpátky zase ve špinavý hangár plný letadel? Zní to jako nesplnitelná výzva, ale s teamem Svatby Zvesela to byla hračka! Díky za to!

Šťastní

Mohu jen doporučit Profesionální přístup, vše proběhlo přesně podle dohody.

Burianovi

Můžeme jen doporučit! Holky se nám postaraly o kouzelnou výzdobu celé hostiny včetně nazdobení sladkého a pánského baru. Všechno bylo do detailu promyšlené a mělo to obrovský úspěch! Ještě jednou moc děkujeme!

Kubíkovi