Služby

Vaše tajná přání jsou pro nás výzvou se kterou se moc rády popereme! Od svatby na klíč až po pomoc s drobnostmi... neváhejte nás kontaktovat, moc se na to těšíme a určitě se domluvíme!


Koordinace

Nejen ve Váš "den D" zvládnout dav svatebčanů i vlastních emocí není nic snadného. Obzvlášť, když vy se budete ve svatebních šatech skrývat až do poslední chvíle. Právě proto jsme tu my, abychom zajistili co možná nejhladší průběh! Nejen na obřadu samotném, ale v průběhu celého svatebního dne - závisí potom na Vás, s čím vším si budete přát pomoct.

Výzdoba

Poskládat origami, nachystat a připravit zasedací pořádek, či zavěsit světýlkové závěsy a nazdobit fotokoutek? Nechte přípravu svatebního místa nebo obřadu na nás! Vše vyladíme do posledního lístečku, abychom se co nejvíce přiblížili Vaší představě nebo Vám ji pomůžeme vytvořit a následně zhmotnit.  

Krasopis

Krasopsané a ručně vyráběné dekorace podle Vašeho přání. Jmenovky na svatební stůl, cedule, zasedací pořádek nebo směrové tabule, svatební tenisky nebo cokoliv jiného nás společně napadne.

Půjčovna

Potřebujete si na svatbu vypůjčit dekorace na výzdobu svatebního místa nebo na obřad? I v tomto případě se na nás můžete obrátit. V naší svatební půjčovně naleznete velké množství dekorací, ze kterých můžete vybírat.